| madalynagirl14 a întrebat:

As vrea sa imi iau un ondulator, da sa faca bucle rezistente si frumoase. Cine imi poate recomanda unul bun si sa nu imi arda prea tare parul. Apropo, parul meu e drept, cam slab si destul de lung.

Răspuns Câştigător
| Anndrreiiutta a răspuns:

Eu am sunat la teleshopin si mi-am cumparat placa de par instyler si are mai multe functii il intoarce inauntru, in afara face bucle, il face drept si chiar ii da volum este foarte buna si nici macar nu arde parul eu o am de asta vara si am folosit-o continuu este foarte buna si merita costa 2200 cu tot cu transport.Succes.

1 răspuns:
| fortza96 a răspuns:

Poti sa te duci intr-un magazin sa afli ce ondulator iti trebuie