| Claudia_3811 a întrebat:

Ce ondulator vi se pare bun? Care sa nu arda parul asa tare!

Răspuns Câştigător
| Brigitta a răspuns:

Eu am unul Philips, l-am luat acum vreo 2 ani cu 170 ron. Nu mi-a ars parul niciodata, ma dau si cu un ser de la Wella pentru parul tratat la caldura happy

4 răspunsuri:
| MissCamelia a răspuns:

Eu ti-as recomanda bigudiurile care se incalzzesc, pentru ca nu au cum sa-ti arda parul, spre deosebire de ondulator.pentru mai multe noutati si review-uri despre produse cosmetice, machiaj si ingrijire, intra pe http://camelcutza.blogspot.com/

| princess a răspuns:

Toate iti ard parul!:pe

| -TattO- a răspuns:

Ala de functioneaza cu aburi, sau la baterie de masinutze

sau ala de --dai la manivela si se incalzeste -- reglabila temperatura

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sarpele.se onduleaza foarte frumos.am vazut eu cand canta unul cu turban din fluier.si sarpele se ondulaaa asa... da, ce treaba are el cu parul?