| Anna1725 a întrebat:

Cum as putea sa-mi fac bucle natural,fara produse cosmetice sau ondulatoare, bigudiuri..am parul drept, usor ondulat si..destul de tare si nu sta pe bigudiuri? (de la fixative,spume mi se ingrasa mai repede si imi apare matreata,iar ondulator nu vreau sa folosesc, mi-e frica sa nu-l ard)

Răspuns Câştigător
| yynuta a răspuns (pentru yynuta):

Multumesc!:*

| karellia58 a răspuns (pentru yynuta):

Il poti impletesti in mai multe codite mai mici sau iei suvitle cand parul este inca umed, il faci melcisori si il prinzi cu agrafe sau clipsuri si il lasi sa se usuce sau il il usuci tu cu pheonul.

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu il fac in mai multe feluri.
1) Il impletesc intr-o coada incepand din crestetul capului.
2) Il pun pe moate.
3) Il prin in coada de cal si dupa il fac coc si il leg cu inca un elastic.
Toate astea dupa ce mi-am spalat parul si l-am uscat cu feonul.