| Ronaldar a întrebat:

Buna TPU.As vrea sa imi iau un parfum barbatesc.Am la dispozitie 2milioane jumate. M-am oprit la un paco rabanne 1 milion sau un armani aqua di gio.Imi mai puteti da niste idei?

4 răspunsuri:
| Robert a răspuns:

Armani.Super parfum.Merge la orice tinuta.

| Shine a răspuns:

Uite niste parfumuri barbatesti pe care le ador:X:
Calvin Klein: Euphoria Men
Hugo Boss: Hugo XY
Carolina Herrera: 212 Sexy Man
Chanel: Allure Homme Sport
Paco Rabanne: Black XS
Astea mi-au venit in minte acum. Sper ca o sa iti placa!

| boemdancehaha a răspuns:

Eu sunt fata, dar parfumul meu preferat la un baiat este one million by pacco rabane :X Il adoooorrrr :X Este misterios si masculin.
De asemenea, imi place foarte mult parfumul Black Suede (il gasesti in avon) cu toate ca nu e de firma. "Un amestec rafinat de note lemnoase si acorduri verzi, completate de aroma irezistibila de mosc". Parfumul asta cred ca si eu o sa mi-l cumpar si o sa dau cu el prin camera mea laughing

| dpp a răspuns:

Da. Armani aqua di gio este cel mai " barbatesc" ca sa zic asa ...tzil poti lua ca este foarte bun...
incearca sa gasesti Scorpio DE la D&G este unul bun, poate iti va placea mai mult... funda sau vot pls