| NextGen a întrebat:

am 15 ani, si as vrea sa-mi achizitionez un nou parfum. Pana acum am luat numai cele de la Avon dar as vrea sa incerc si niste parfumuri adevarate, care credeti ca ar fi cel mai bun parfum din astea? Sau, daca stiti mai bune puteti sa mii le spuneti. -Paco Rabanne 1Million
-Armani Code
-Gucci Guilty
-Paco Rabanne Invictus
-Davidoff Cool Water
-Cele de la Bvlgari ( Aqua)
-Hugo Boss Bottled No. 6
-Armani Acqua Di Gio? Va rog, raspundeti-mi, am nevoie.

Răspuns Câştigător
| Mirela123yz a răspuns:

Incearca parfume de la Admiranda, Coco Chanel, Roberto Cavalli. Etc... au un miros foarte rafinat. Succes! Fundita?

| NextGen explică (pentru Mirela123yz):

Scuze ca raspund, dar Chanel Coco nu e feminin?

| Mirela123yz a răspuns (pentru NextGen):

Scuza-ma dar nu ai specificat! Atunci incearca Roberto Cavalli. happy

9 răspunsuri:
| frostxtq a răspuns:

Pentru fete recomand Black XS de la Paco Rabanne, iar pentru baieti Diesel (Only the brave tattoo)

Răspuns utilizator avertizat
| BlaaBlaa a răspuns:

Gucci Guilty miroase foarte bine. Si iti recomand sa incerci si Roberto Cavalli Serpentine e preferatul meu happy

| IuseinLavinia a răspuns:

1Milion este super, il are sotul meu!

| NextGen explică:

Multumesc tuturor pentru raspunsuri happy

| Sorana_Lațcu_1994 a răspuns:

Ştiu doar un parfum care miroase bine, şi e foarte, foarte rezistent. Se numeşte Prada Candy... Poţi încerca să cauţi site-uricare crezi că sunt de încredere... happy

| NextGen explică (pentru Sorana_Lațcu_1994):

Scuze draguta, sunt baiat