| Shift a întrebat:

Cum sa imi mai prind parul la scoala?
Am parul pana la jumatatea spatelui, tuns in scari [foarte inscarit laughing. ceva gen emo, dar fara breton ].
M'am saturat sa merg mereu la scoala cu parul desprins si cu o agrafa de forma [gen fluture, fundita, coroana etc. ].
Ceva idei de coafuri simple de realizat dar frumoase? Adica nu am timp dimineata sa imi fac cocuri cu mii de agrafe si alte chestii. big grin
Ar mai fi o idee thinking Sa ma rad in cap. laughing
Glumeam. happy
Multumesc anticipat. happy

Răspuns Câştigător
| LoveMusic a răspuns:

Părul din faţă mai scurt (dreapta şi stânga) să-l laşi aşa drept în jos iar în spate să-ţi prinzi o coadă împletită. Ar fi super love struck
Sau, da. Să te razi în cap laughing Glumesc oh go on

7 răspunsuri:
| Ramonaaaa a răspuns:

Poti sa te razi in cap si eventual sa-ti pui un batic cu bulinutelaughing. Glumeam.
Prinde'ti parul sus, fa'ti 2 codite, impleteste'ti parul daca iti sta bine. Poti sa lasi neprinse niste suvite rebelehappy.

| Annemary_2131 a răspuns:

Arata foarte tare o coada prinsa sus...foarte sus cu un elastic lat. e ceva gen amazoana

| Georgiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii a răspuns:

Pai fff simplu:impletit sau spic. ii super. o cordelutza sau banderola draguta...

| DianaAndreea90 a răspuns:

Ai putea sa imi trimiti mie o poza cu tine si te ajut eu star_fall1994 id meu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Lol

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa nu te mai duci la scoala thinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sh eu am parul in scari ...de aceea vreau si eu un rasp ...inafara de impletit ptc imi ies suvitele