| ADDA_4343 a întrebat:

Buna TPU as vrea sa ma ajutati cu ceva...am parul lung pana la coate si castaniu as vrea sa imi dati niste sfaturi cum sa mi-l fac... pentru o zi de scoala va rog sa imi spuneti sau dati macar niste filmulete

Va multumesc!

Răspuns Câştigător
3 răspunsuri:
| allllll a răspuns:

O coada sus in care sa pui niste clamute colorate si sa impletesti cateva codite...asa imi fac eu si imi place.

| GANGSTA_6132 a răspuns:

Fatil drept o sa steie tare bine...si toate fetele o sa se uite cam rau...xd

| AliceSavemydreams a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=JZEIZzxY3N8 hey. sper sa te ajute asta.e foarte dragut clipul, sunt mai multe hairstyle-uri.succes!