| GaBytZaX3 a întrebat:

As vrea sa ma ajutati cu o parere. As vrea sa-mi cumpar niste blugi, dar nu e decat marimea 36, de obicei port 27, dar si 38 care imi e putin largut, adica nu imi sunt ficsi. Voi ce parere aveti, oare 36 imi vor fi buni?

Răspuns Câştigător
| KimKimmyKim a răspuns:

Eu port 36 si 38, ambele marimi imi vin. Depinde de magazin si de felul in care sunt numerotate marimile. S-ar putea sa iti vina. Nu ii poti proba? Sau e cumparat online?

10 răspunsuri:
| DiamondShine a răspuns:

Unii blugi au materialul mai elastic, din aceea te-as sfatui sa-ti cumperi, vin si mai bine pe tine si sunt mult mai comozi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Te sfatuiesc sa te duci si sa-i probezi personal. Astfel vei vedea exact cum se aseaza pe tine si daca iti vor veni.

Tind sa cred ca 36 iti vor veni fix pe tine, si cred ca ti s-ar potrivi din cate ne spui.

O zi placuta!

| Doctorfishadi a răspuns:

Pai eu zic ca iti vor venii, totusi sunt 2 numere diferenta intre 38-36!

| lalaballet a răspuns:

De mici, nu-ti vor fi mici! vei arata ca ferb din phineas si ferb in ei! daca nu esti fana curelelor spune-le noapte buna!

| SorinLebron1981 a răspuns:

O sa iti vina presupun ca ii cumperi online asa ca este destul de riscant. Numerele nu coincid mereu http://bit.ly/1czOgr7

| GaBytZaX3 explică:

Pai eu ma gandesc sa nu imi fie mici.

| QuasionTS a răspuns:

Cred ca iti vor fi bunicei vezi si tu cum iti sade.

| rebecahorj a răspuns:

Depinde ii poti purta cu o curea ca sa nu iti cada, dar daca nu esti fana curelelor iti recomand sa nu ii cumperi.

| GaBytZaX3 explică (pentru rebecahorj):

Pai eu ma gandesc sa nu-mi fie mici happy

| SweetXoxo a răspuns:

Eu cred ca iti vor fi buni cu marimea 36... Fundaa? love struck