| Danny a întrebat:

As vrea sa port fusta la scoala (sunt la liceu) si nu am curaj sa incerc sa port. Nu sunt extrem de slaba, sunt putin plinuta. De obicei port blugi, insa tanjesc sa port si fusta... big grin

Răspuns Câştigător
| gigiro a răspuns:

Felicitari! Fara probleme, daca esti mai plinuta, vei fi mult mai feminina, si sigur vei atrage atentia. Indiferent de ce vor comenta ceilalti, imbraca-te asa cum simti tu.

1 răspuns:
| aliyna a răspuns:

Cred ca cel mai important e sa te simti tu bine, chiar daca esti mai plinuta sunt sigura ca-ti va sta bine in fusta.