| StiflerMom a întrebat:

Buna,TPU! As vrea sa ma ajutati, daca va pricepeti, desigur.Imi caut de ceva timp o rochie pentru petrecerea de revelion...Am gasit ceva,( http://www.befashion.ro/......aurie.html ) dar nu stiu cat de tare m-ar avantaja, avand in vedere ca sunt mai plinuta ( am soldurile late si picioarele grosuţe) As vrea sa aflu daca ar arata cat de cat OK pe mine...Multumesc frumos!

Răspuns Câştigător
6 răspunsuri:
| pisicutzamik a răspuns:

Eu cred ca ti s-ar potrivi! incearca kiss

| HeresyoftheUnknownGod a răspuns:

Sincer, nu cred că te-ar avantaja prea mult.
Mă refer la partea de jos când spun asta; fusta e cam scurta, şi-ţi va scoate în evidenţă şoldurile late, şi ţi se vor vedea picioarele destul de mult, şi dacă le ai "grosuţe", genul ăla care atunci când mergi te freci între picioare, mai bine nu.

| StiflerMom explică (pentru HeresyoftheUnknownGod):

Nu sunt chiar atat de grasa, din fericire!

| Cristian_Birmanese_1990 a răspuns:

Poate gasesti pe http://www.buzzmag.ro/rochii-pentru-revelionul-2014-2015-online/ modele de rochii de revelion pentru plinute.

| Tommitza a răspuns:

O fusta/rochie larguta pana la nivelul genunchilor sau o fusta/rochie maxi, te vor ajuta sa arati minunat happy
Un truc este sa porti fustele cu tocuri inalte (intre 3 si 8 cm) pentru ca tocul va alungi frumos picioarele, creand o silueta subtire si eleganta.
Daca porti fuste mai scurte, incearca sa le asortezi si cu un dres inchis la culoare, care are rolul de a subtia piciorul. Sper sa te ajute!winking

| StiflerMom explică (pentru Tommitza):

Multumesc din suflet...In general nu port incaltaminte fara toc, deci nu ar fi o problema. O voi cumpara si voi purta un dres negru!