| Laurrraa a întrebat:

As vrea sa ma igras, In o luna sa pun cel putin 10 kg pe mine. Niste sfaturi m-ar ajuta. Cel mai detaliat raspuns primeste funda.

13 răspunsuri:
| Phantasmagoria a răspuns:

Paine,prajituri, foietaje, cornuri, sucuri.
Cartofi prajiti...pff..foarte multe mancaruri ingrasa, majoritatea. Ca sa te ingrasi trebuie sa mananci ce si cat vrei.

| Nadynaa a răspuns:

Si eu sunt slaba, si te-as sfatui sa mananci multe macaroane sau spaghete, ele ingrasa, mai ales cu carne!

| pinkyred a răspuns (pentru Nadynaa):

Sa stii ca macaroanele si spagetele nu ingrasa foarte mult eu am 45 de kg am 14 ani si mananc spaghete cu carne in fiercare zi(preferatele mele ) si tot nu pun nimic pe mine

| frikk a răspuns:

Te-as sfatui totusi sa ramai cum esti.
nu incerca ceva de necontrolat sau sa nu mi te prind ca incepi a consuma pastile etc... nu DE ALTA DAR TE strici toata sad

| pulx a răspuns:

Si eu sunt slab dar ti-as da un sfat bun sa mananci mereu paine carne si slanina mai ales. Daca e branza si lapte, oua multe forteaza stomacul si umflate mult.(scuze de expresie)Ai grija cu alergatu si cu efort ala da mul jos.

| lulugabi a răspuns:

Dar cate kg ai? si cati ani? Dar daca vrei sa te ingrasi mananca seara cartofi prajiti mananca la fast-food sau noaptea chipsuri, mancarea care ingrasa sper sa te-am ajutat.Dar vezi sa nu exagerezi cu mancarea!

| Laurrraa explică (pentru lulugabi):

Pai am 15 ani si 44 de kilograme.:-s

| Areen a răspuns (pentru Laurrraa):

Si ce inaltime ai?

| Laurrraa explică (pentru Areen):

1.69

| Areen a răspuns (pentru Laurrraa):

Ai de capul meu... Chiar ar trebui sa te ingrasi x_x. Cred ca pari anorexica. Dar eu adorr corpul slabelorr love strucklove struck

| Laurrraa explică (pentru Areen):

Stiu, iar peste o luna este banchetul si as vrea sa pun ceva pe mine maxim 10 kilograme sa pot purta si eu o rochie. straight face

| Aniisoara a răspuns:

Pai eu cred ca daca... faci innot.O sa mai iei cateva kg in plus.Eu spre exemplu am facut cursuri de innot si de fiecare data cand veneam acasa aveam o pofta de mancare de goleam toata casalaughing) si apoi ma apuca somnu.Plus ca innotul te ajuta sa te dezvolti.Am mai crescut in inaltime si in greitate acum nu stiu cate kg am pus.Alta idee nu am big grin

| chokotoff_5436 a răspuns:

Pai daca chiar vrei sa te ingrasi te duci la Mc si mananci de 200 RON.Glumeschappypai mananci uleios mult mananci seara mai excesiv si mananc ff multe dulciuri happy
Funda?