| MarianThiefCandy a întrebat:

Am nevoie de cateva sfaturi in legatura cu creerea unui joc pe PC.
M-ar ajuta si mai mult niste link-uri cu programe...as vrea sa fac un joc 3D si daca aveti experienta sau cunostinte in acest domeniu, imi sunt de ajutor cateva sfaturi si programe.
Cel mai bun si mai detaliat raspuns primeste Funda!

Răspuns Câştigător
| Pop_Cristian_Raul_1995 a răspuns:

Eu cred ca ar trebui sa întrebi un developare adevărat sau sa urmezi un curs nu e așa ușor sa faci un joc Îți trebuie mult timp părerea mea::laughing))

| MarianThiefCandy explică (pentru Pop_Cristian_Raul_1995):

Nu stiu cum sa contactez un developare, daca ai vreo idee... oricum am destul timphappy si stiu ca e greu sa-l faci si se întinde pe o perioada mare de timp, da' nu stiu cum as putea sa vorbesc cu developare...as vrea si eu o ideewinking

1 răspuns: