| anonim_4396 a întrebat:

As vrea sa ma înscriu undeva la modeling sau ceva prin București fiind studenta in anul 1 și as vrea ceva de genul. Nu prea știu Bucureștiul. As vrea ceva gratis dacă exista legat de asta știe cineva?

1 răspuns:
| Violleta2022 a răspuns:

Din cate stiu eu, inscrierea se face numai contra cost, nefind nimic pe gratis, ca atunci s-ar duce toate fetitele si ar lua cu asalt agentiile de modeling.
Pune in google "agentie de modeling Bucuresti" si vei gasi cel putin 10 agentii in Bucuresti, cu adresele lor.
Nu uita de inaltime, peste 1.70m -unele agentii cer chiar peste 1.74m
iti mai trebueisc 2 poze: una la fata si cealalta cu tot corpul. Pozele trebuiesc facute FARA machiaj!
https://mra.ro/models/become-a-model