| alinutadraguta a întrebat:

Buna TPU as vrea sa slabesc foarte rapid si nu stiu cum.dar si sa imi creasca sanii. va rog ajutati-ma...dau funda

Răspuns Câştigător
| Metallica4ever a răspuns:

Sa nu cumva sa te apuci sa faci jogging ca se lasa rau sanii, mergi la o sala si te duci la bicicleta sau pur si simplu du-te cu bicla in parc. Pentru sani mergesa faci niste exercitii ca de exemplu: tina palmele lipite una de alta si tine-le apasate vreo 30 de secunde, dar mai bine mananci 6 fructe si 6 legume pe zi macar si eu am aceeasi problema doar ca eu sunt slaba

10 răspunsuri:
| unknownn a răspuns:

Simplu,mananci exact ce mananci si acum, dar JUMATE.

| papusica987 a răspuns:

Imposibil sa le faci pe aman2 odata, plus ca sanii nu cresc cand vrei tu.
tine o cura de slabire si fa mult sport!

| vrelian a răspuns:

Cind te ingrasi se ingrasa si sinii asdica se maresc.cind slabesti slabesc si sinii.asa ca daca vrei sa slabesti maininca la un sfert cit maninci acum.si sinii nu o sa iti creasca mai mult decit sint programati sa creasca.nu exista metode sai faci tu mai mari decit daca le bagi silicon sau apa cu sare. exista metode de miscsoarare dar se pare nu e cazul tau.deci poti slabi dar nu si sa iti creasca ce vrei tu.cea mai rapida metoda de a slabi este liposuctia.slabesti imediat cind doctorul da slana jos.cam astea sint metodele.numai bine

| xanderblackx a răspuns:

Incearca o dieta, un sport... iar pentru sani incearca sex-ul (daca esti majora), daca nu mai asteapta o perioada. si apropo, ce tot atata complex pentru chestia asta cu sanii. frate, sunteti frumoase asa cum sunteti

| GirlLăvHell a răspuns:

Incearca sex-ul...

| Molecula a răspuns:

Din alergat se slabeste bine. Iar sanii iti vor creste cand o sa ai perioada de dezvoltare.

| iopoiop1 a răspuns:

Incearca sa faci jogging, nu e o solutie infomentarea, e cea mai tampita varianta posibila, fa sport, ceva sanatos, mananca lucruri naturale nu carne cipsuri etc...

Mult succes

| DaFuqDuck a răspuns:

Mergi la sala.

| esofagu a răspuns:

Te apuci de sfarcuri, le rasucesti de 2 ori 90 grade si de 2 ori 45 grade, tragi o tuica la masea si cresc tatele ca unse

| Bhă_KeNzo_1995 a răspuns:

Daca ai au prieten, propune-i mai mult aventura in pat, mai des happy