| deyu121 a întrebat:

Buna TPU.As vrea sa stiu care este diferenta dintre o masca de par si un balsam de par.Ce sa folosesc pentru parul uscat si gros:masca sau balsam?

Răspuns Câştigător
| isa777 a răspuns:

Buna! pai sa fiu sincera balsamul e mai bun de cat masca balsamul iti descalceste parul il face foarte moale si straluceste iar masca nu are aceste calitati! balsamul tear ajuta daca spui ca ai parul uscat si gros! bafta sper ca ti-am fost de ajutor

2 răspunsuri:
| Inna2910 a răspuns:

Salut! Si eu ma confrunt cu aceiasi problema, am parul negru, des, gros si uscat. De fiecare data folosesc balsam si il hidrateaza foarte mult+ca ii da si stralucire.