| jache a întrebat:

as vrea sa stiu cum as putea ajunge la culoarea mea naturala la par? am parul vopsit, vreau raspuns urgent. funda

Răspuns Câştigător
| Bondarel99 a răspuns:

Depinde cum e vopsit. Daca ai facut prostia sa te faci neagra o sa fie foarte greu ppt ca trebuie sa te decolorezi si apoi chiar daca te faci cu saten sau ciocolatiu tot o sa ai nuante urate de roscat in par. Daca esti blonda te vopsesti si se prinde imediat.

3 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Ori te vopsesti o culoare apropiata cu a ta ori astepti pana iti iasa vopseaua actuala

| jache explică (pentru mona):

Mersi asa am sa fac...:*

| Mesesan_Amelina_2000 a răspuns:

Daca vrei sa revii la culoarea ta naturala fara e te vopsi trebuie sa-l lasa sa creasca singur fara a folosi tratamente pentru colorare. Daca vrei sa te vopsesti alege-ti nuanta aproximata.Succes!