| Dollicious a întrebat:

Am parul blond inchis si as vrea sa ma vopsesc un roscat intens.Pot obtine acea culoare daca imi decolorez parul si dupa aceea ma fac cu vopsea, sau ar trebui sa merg la salon? Ce ma sfatuiti?

Răspuns Câştigător
| Yasemyn a răspuns:

Hey,poti obtine o asemenea culoare si acasa, dar ai nevoie de multa indemanare si de o vopsea buna. Trebuie sa stii cum sa te vopseti.

Dar cel mai bine este sa mergi la salon, pentru ca acolo sigur iti va da aceasta culoare la par.
Bafta:*

3 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Sincer, mergi la salon!
Numai bine.
Pa, pa.

| mona a răspuns:

Pentru a obtine nuanta dorita, te sfatuiesc sa mergi la salon

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Ar trebui sa mergi la salon.
Te-am pupat!