| lexutza15 a întrebat:

as vrea sa stiu si eu unde pot invata pas cu passa pun unghii cu gel asa cum se face la un curs? deoarece imi cad mereu si folosesc gel pentru prima aplicare apoi cel de constructie dar unghiile imi cad dupa 3 zile,am inteles ca unele unghii nu accepta gelul, si daca e posibil asa ceva ce tratament natural sa folosesc? dau funda multumesc

Răspuns Câştigător
| Saya555 a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=tXlP_N4f9Hg uite un clip. poate te ajuta:)

5 răspunsuri:
| LoriLoL a răspuns:

Pai asta nu e metoda de rezistenta a gelului cum zici tu ca il aplici..pe piata au aparut tot felul de geluiri de prima data de stratul 2 3 bla bla etc.la cursuri inveti modul cel mai corectd e aplicare care te tine o luna.

| LoriLoL a răspuns:

Nu exista ideea ca unghiile nu accepta gelul..probabil n-au facut operatiilew de pregatire alea unghiei si n-ai aplicat corect..de aceea gelul nu a rezistat!

| lexutza15 explică:

Mersi mult iar in legatura cu daca ar putea fi din cauza ca nu accepta unghiile mele gelul ce as putea sa fac?