| macs3k a întrebat:

As vrea sa va cer parerea in legatura cu masinile de tuns parul...ce masina recomandati astfel incat sa fie buna ca si raport calitate-pret

Răspuns Câştigător
| mklu a răspuns:

Prietene, iti recomand cu toata increderea Remington. Oamenii numai asta produc.toata gama pentru ingrijirea parului de la masini de tuns barba pana la placi de indreptat parul sau uscatoare de par. Eu ma tund scurt (0) de vreo 4 ani si cam de atunci o am si tine cont ca ma tund saptamanal, asta in afara de prietenii pe care ii mai tund ocazional. Am luat-o din cora acum vreo 3.5 ani si am dat veo 14sute pe ea... sa iti mai desenez ca merita toti banii? Sper ca am fost de ajutor! Bafta si nu te zgarcii la bani daca nu vrei sa iti cumperi masina de tuns la fiecare 6 luni

3 răspunsuri:
| nellyneliana a răspuns:

Buna! Eu am una Toshiba de vreo 5 ani si e foarte buna, am dat in jur de 150 ron cand am luat-o, acum nu stiu cat mai costa.

| mona a răspuns:

Incearca,,Remington,, ca tu te va dezamagi si e la un pret acceptabil

| alexs99 a răspuns:

Remington sunt foarte bune.