| emiliaaa149 a întrebat:

as vrea sa va pun o intrebare... Ce imi recomandati pentru a nu mi se mai ingrasa parul asa de repede? Si sa nu mai imi cada parul si sa nu mai fac matreata! unrgent kiss kiss kiss kiss

4 răspunsuri:
| Goldenboy97 a răspuns:

1.Nu te spala pe cap in fiecare zi!
2.Detoxifierea parului cu otet periodic!
3.Clatesteti parul cu apa rece!
Cam atat stiu eu dar incearca si ai sa vezi ca nu mint!

| AlysaAly a răspuns:

Gazul este mult mai bun decat toate produsele la care fac reclama la televizor si ne minte ca ne face sa ne creasca parul dar de fapt nu fac nimis in mai putin de 2 zile ai matreata la loc chiar daca la televizor spune ca dureaza o saptaman de exemplu. Gazul nu doar face sa creasca parul il face mult mai rezistent nu este foarte bun mirosul da face bine la sanatatea parului si merita sa-l folosesti.
Gasesti in plafare! Si e facut special pentru par!

| ioanna_5708 a răspuns:

Pentru a nu mai avea matreata,cand e spreli pe cap, pune separat intr-un lighean apa si putin otet, iar apoi clatestete cu apa din lighean.Pentru a nu ti se ingrasa parul trebuie sa te speli cat mai des, cam de 9 ori pe saptamana, iar pentru caderea parului faci acelasi lucru ca si la matreata. Funda?

| ioanna_5708 a răspuns:

Scuze,Nu de 9 ori pe saptamana ci de 3 ori pe saptamana