| LoveCristina a întrebat:

As vrea URGENT sa ma ajutati cu o problema m-am indragostit de perechea de cercei ai Antoniei din Hurricane aia pe care ii poarta la bar in forma de cruce ma poate ajuta cineva cu un link spre un site de unde as putea sa cumpar? Va multumesc foarte mult! VOT + FUNDA

2 răspunsuri:
| AdelinutzaMikidutz a răspuns:

Pai,ai putea:
1.Sa mergi pe facebook-ul official al Antoniei si sa o intrebi, nu ar trebui sa-ti fie rusine sau ceva...pe bune.
2.Sa mergi pe site-uri de moda si stil/sau de cumparat online, nu stiu pe care...
3.Ai putea pur si simplu sa-ti iei unii asemanatori tongue

| LoveCristina explică (pentru AdelinutzaMikidutz):

Si de unde stiu care e Facebook-ul official al Antoniei?