| Rock567 a întrebat:

De unde as putea sa-mi cumpar un inel in forma de cruce pe doua degete?

4 răspunsuri:
| callie2 a răspuns:

Asos sau topshop

| Aldercy a răspuns:

Din Mall de la magazine de bijuterii de la Meli Melo sau poţi comanda de pe net.

| IrinaMeowDimplesIdontcareDirtuWeirdweed a răspuns:

Eu am avut, si mi l-am cumparat de la Pull&Bear de la mall, am vazut si la Bershka foarte dragute, oricum, daca nu gasesti si esti interesata de inele pe 2 degete, iti recomand aici ---> http://www.crownfashion.ro/catalog?q=Inel+dublu si pe www.bestial.ro :)