| Ilincaaaa a întrebat:

:*, Astazi mi-am cumparat vopsea Henna bulgareasca, si chiar nu inteleg cum sa o prepar, instructiunile sunt in bulgara, si plus de asta in cutie in afara de renumitul praf, sunt 2 pliculete foarte mici cu o chestie inchisa la culoare, si inca unul mai mare care nu imi dau seama ce poate fi. Ce ar trebui sa fac sa le amestec pe toate? Dau funditahappy

1 răspuns:
| ClaraB a răspuns:

Cauta pe net produsul respectiv si copie instructiunile in google translate happy