| anncky a întrebat:

Buna TPU happy! ati incercat masti pentru fata? au vreun efect?

-ma refer in special la masca naturala din galbenus de ou-

Răspuns Câştigător
| Anonime a răspuns:

Eu am incercat masca din argila si apa (pentru cosuri) si chiar a dat rezultate, dar trebuie sa tii o cura de 7 zile cu potential de prelungire daca e necesar.Iti recomand argila pentru e foarte buna in combinatie cu aproape orice:sucuri de fructe(lamaie,...) pentru ten gras,sucuri de legume, miere naturala de albine, albus sau galbenus de ou.Deci e foarte buna, macar incearca, n-o sa-ti para rau. Funditaa?big grinpuppy dog eyes

3 răspunsuri:
| AnnyXoxo a răspuns:

Eu am folosit cea cu galbenus de ou pentru cosuri dar nu a dat rezultatesad. la mine a functionat aceasta: pui 2 linguri de miere intr-o cana sau intr-un bol, putina scortisoara si amesteci pana se face un fel de crema. o las sa stea 2 ore apoi dimineata si seara dupa ce te-ai spalat pe fata pui masca asta :d. sper sa te ajute daca este vorba de cosuri.batting eyelashes. Succes. big grin

| Missperfect a răspuns:

Nu au niciun efect trebuie sa le folosesti pe alea din argila!

| Andreea_7542 a răspuns:

Eu mi-am cumparat de pe www.uleideargan.com argila marocana si ulei de argan pe care le amestec am o fata fina si curata incat nu o recunosc