| Andreea930 a întrebat:

A încercat cineva măști pentru față? Sau masca Skinegal?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| SimonaSimona01 a răspuns:

Am încercat masca Skinegal mai ales cea cu argila. O recomand, dar nu vei avea rezultate instant. O folosești de 2-3 ori maxim pe săptămână. Nu uita de tipul de ten pe care îl ai. Recomand și măștile pentru fata preparate acasă.

| Andreea930 explică (pentru SimonaSimona01):

Anti-acnee ai folosit cu argilă verde +aloe vera ovăz? Am folosit o și eu