| αnny a întrebat:

Azi am sport la scoala (o sa ma imbrac cu colanti si tenesi).Intrebare : Ce bluza a fi potrivita?Dau funditss`a!

4 răspunsuri:
| ElenaMaria003 a răspuns:

Un tricou asa putin mai lung si larguts. ar venit bine happy

| WedDye a răspuns:

Foarte bine ar merge o bluza / un tricou mai lung... de preferat alb pentru ca este cald afara si albul alunga caldura {+ ca arata foarte bine cu colanti negri} iar daca ai si tenisi albi sau negru cu alb e perfect big grin kiss

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poti sa porti un tricou mai lung, dar sa fie destul de simplu, sau un maieu si pe deasupra sa iti iei o bluza de trening dar o lasi descheiata. pup kiss

| DeDeLoVe a răspuns:

Ar fi tare daca ai purta si o bluza stil fluture daca nu stii cum arata da pe net. sau poti purta un maieu asortat dar fara bretele mai simplut