| αnny a întrebat:

Buna TPU.Cu ce sa am imbrac azi la scoala? Vreau raspuns urgent si fara mistouri! Funditss`a.

Răspuns Câştigător
| EuRaspund_5168 a răspuns:

Hai sa-ti zic si eu:
Pt. ca nu e cel mai cald anotimp, iti recomand niste blyugi multai, UGG-uri o malieta(helanca)si peste un fel de vestuta...o chestie draguta.fie neagra fie orice culoare.
Sau O Vesta de blugi peste o bluzita mulata.de pref.neagra.dar tu poti alege orice alta culoare.blugi.(mulati, evazati nu
conteaza)cu niste balerini sau botine.
Dar mai sunt 100 si 1000 de variante...eu ti le-am spus pe cele mai obisnute
Sper ca te-am ajutatt!

6 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Daca nu ai ora de sport imbracate cu niste haine mai elegante.

| Savy a răspuns:

Iar daca ai, nu te imbraca cu haine mai elegante. Pana la urma ideea e sa te imbraci cu haine.

| YumiSukinanda a răspuns:

In urniforma. daca ai sportul, in trening. Daca nu in uniforma atunici iti indic o maleta alba subtire/groasa apoi un fel de tricou mov deasupra, blugi, si niste tenisi. Daca nu asa, atunci imbracate normal! adica: o maleta, apoi o bluza, blugi, si cizme/adidasi... funda?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună!

De ce este urgent? Nu are nici un rost,lasă hainele, nu vrei să lași deoparte moda li să te gândești la adevăratul tău scop în viața? lasă popularitatea, viața este mai mult decât atât.

| JayZei a răspuns:

Cu covorullaughing

| αnny explică (pentru JayZei):

Ha,ha,ha.Hai ca m`ai facut sa rad.Imbraca`te tu cu telefonul.