| Classy a întrebat:

Azi vreau sa incerc reteta cu miere si ulei de masline, ca sa imi deschid putin nuanta parului (il am saten inchis). Merita sa incerc? Se vad rezultate? Cate ore trebuie sa stau?

5 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Ai mai postat o întrebare asemănătoare, miere nu deschide nuanța părului, uleiul de măsline hidratează.
Despre ce vorbim?
Pa, pa.

| Sabrine a răspuns:

Draga Classy, uleiul de masline inchide parul la culoare. Eu, de ex, mi-am facut masca cu ulei de masline si mi s-a inchis parul cu 2-3 nuante. De atunci folosesc numai zeama de lamaie si am descoperit un sampon miraculos pe baza de musetel de la Yves Rocher, la doar 14, 90 lei. Il poti cumpara de aici: http://www.yves-rocher.ro/......-naturale/ Ultimul de pe pagina, cel cu reflexii aurii. Mult succes :*

| OnuOnulică a răspuns:

Bună!
Eu zic să incerci ...totusi nu ai nimic de pierdut.

| alincik900 a răspuns:

Uleiul de masline 1 ora
eu le-am incercat pe toate si intr-adevar ajuta sa otii o nuanta mai deschisa
http://alincik-md.blogspot.com/......ui-in.html

| Ioneluţax3 a răspuns:

Bunăă! :*
Nu ştiu dacă merge, eu zic sa incerci cu lămâie sau cu ceai de muşeţel. Iar doamna noastră de română foloseşte un şampon pentru păr blond şi fiind sinceră i la deschis la culoare!