| BizuBVBArmy a întrebat:

Bun inainte de a imi posta intrebarea vreau sa imi cer scuze pentru ca nu cred ca am postat unde trebuie.
As avea o intrebare legata de piercinguri. As vrea sa imi fac unul in buza de sus si voiam sa va intreb daca e foarte dureros in acea zona? simcera sa fiu am auzit niste zvonuri si as vrea sa stiu si parerea voastra inainte de a actiona...
Multumesc! Dau fundita happy

5 răspunsuri:
| Copiliţă a răspuns:

Eu am destul de multe in urechi -_-'. Si mie mi s-a spus ca in zona cartilaginoasa este foarte dureros, mie nu mi s-a parut cine stie ce, am 3 pe langa alte cateva nereusite -_-.
Oricum ar fi, durerea trece, semnele raman. Asa ca o durere mica nu omoara pe nimeni, tu ar trebui sa te gandesti mai bine daca chiar ti-l doresti sau nu.

| Ardelean_Liana_1976 a răspuns:

Nu stiu ce sa zic, ca nu am dar nu ti-l recomand prea tare! ORICUM NU VREAU SA ITI INFLUENTEZ DECIZIA! Fa ce vrei tu, dar gandeste-te bine inainte! Oricum, eu nu sunt in masura sa iti dau sfaturi legate de acest subiect!

| Bordas_Mark_1982 a răspuns:

Din cate stiu e dureros... Si verisorul meu are... Si regreta ca si-a facut deoarece acum... A terminat 2 facultati si nu isi gaseste loc de munca blablavla. E decizia ta! Eu iti propun sa te gandesti de 2 ori... Poate o sa regreti...

| MitzaMihaii1997 a răspuns:

Nu prea stiu ce sa zic, depinde de la corp la corp, de la organism la organism..nu toti oamenii sunt la fel, uni sunt mai puternici, alti mai slabi..eu am avut in buza de jos si nu m-a durut deloc cand mi-am dat gaura, ma jena putin cand mancam, in rest totul era ok.In buza de sus nu stiu cum ar fi dar nu cred ca doare..acum depinde de organismul tau.La o scara de la 1 la 10, as da nota 3 la durere.

| MayaMadutza a răspuns:

Sa știi ca nu doare atât de rău eu am avut in buza de jos si nu îmi amintesc sa ma fi durut rău..anyway gândește-te de 2 ori înainte să-ți faci eu l-am scos acum 4 ani si mi-a rămas gaura si nu e prea drăguț pentru o fata sa aibă semne pe fata.sad