| anonim_4396 a întrebat:

Buna all.happy
As avea o intrebare pentru fete mai mult. Fetelor ce imi recomandati pentru epilat, in afara de epilator, de care m-am saturat, si lama, ce fel de benzi epilatoare sunt mai bune? Si cam cat m-am ajunge?
Ms mult!:*

Răspuns Câştigător
| babyblue23 a răspuns:

Eu folosesc numai crema.E ff buna si rezultatele rezista 2 saptamani.Folosesc crema de la Farmec.Este si un gel care se aplica dupa.Cu benzi m-am facut o singura data si nu prea am fost foarte multumita.Insa sunt cele de la Veet(20 lei) daca vrei sa incerci.bafta

2 răspunsuri:
| Inessix a răspuns:

Farmec costa 8 lei. Si sunt bune

| dydy8191 a răspuns:

Pai veet sunt foarte bune.nu costa mult.sta depinde eu mi-am luat de astea in jur de 20 lei