| anonim_4396 a întrebat:

Sunt bune benzile astea de epilat? a incercat cineva? http://www.epilatpro.ro/......00buc.html

Răspuns Câştigător
| ღCuteღKissesღ a răspuns:

Nu le.am incercat, poti sa le incerci sa vezi daca sunt bune. Eu as recomanda benzile de ceara de la Veet.

| Marrythenight a răspuns (pentru ღCuteღKissesღ):

De care ceara? rece sau calda?

4 răspunsuri:
| MalleusMaleficarum a răspuns:

Eu nu aş recomanda benzile de ceară în general, indiferent de firmă.
Nu iau părul bine şi este chinuitor să te cureţi după.

| CrazyGirlinRain a răspuns:

Am incercat eu benziile acestea. Din punctul meu de vedere nu sunt bune... imi ramane foarte multa ceara pe piele..si doar cu astea am avut probleme.
Uite, poti face asa: daca ai pe acasa un cearceaf care nu il mai folosesti...fa-ti benzi din el. E mult mai eficient si ceara se ia mult mai bine. Daca nu, mergi la o hala cu materiale si i-ati niste material de acolo si fa-ti. Iesi mai ieftin si sunt si mai eficiente.