| DoamnaGasca a întrebat:

Buna TPU! Cam cât costă o operație de subtiere a feței? Cat de mult se poate subția fața?

6 răspunsuri:
| Alexia1208 a răspuns:

Am căutat eu zilele acestea și am găsit cu 850€
Depinde de clinica și oraș

| Alexia1208 a răspuns:

Cât despre subțiat...asta vorbești cu medicul și ajungeți la un punct comun. Dacă subțiezi prea mult, s-ar putea sa nu arați bine. Trebuie sa vorbești cu medicul acest aspect.

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Cat de mult se poate subția fața?
Până la craniu, dar atunci arăți ca un mort.
Cineva cu un program de calculator te poate subția pe ecranul unui PC, ca să vezi cum ai arăta cu ea subțiată.

| romeo78 a răspuns:

Dacă ești tânără caută operații estetice eșuate și reușite.
Vei găsi mai multe eșecuri, decât reușite.
Există vedete, care s-au mutilat cu aceste operații estetice.
A, era să uit! A subția fața, înseamnă că după aceea, riști să dezvolți hipersensibilitate la temperatura exterioară și să devii o persoană mascată o viață întreagă. Trebuie creme, îngrijire specială după aceea.
Pentru un moft?

| leny1213 a răspuns:

Daca esti urita iti recomand un tirnacop pentru subtierea fetei

| Violleta2022 a răspuns:

Fata nu se poate subtia!
Dar poti slabi daca esti grasa, fiindca grasimea se topeste, lasand fata mai subtire.