| PoKo97 a întrebat:

Cat m-ar costa o operatie estetica pentru. remodelarea fetei?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| MuncaLaDomiciliu a răspuns:

2000-4000 Euro