| ionescuandrada2000 a întrebat:

Buna TPU! Care este cel mai bun sampon din punctul vostru de vedere?
Dau funda+vot la toti care raspund!
P.S.: Prefer raspunsurile lungi big grin

7 răspunsuri:
| Ciumica a răspuns:

Pentru par, cel mai bun sampon al meu este cu ulei de petrol, deoarece imi este benefic in cazul meu si miroase a mandarine.

| Stefiilici a răspuns:

Hair X de la oriflame deoarece gasesti de care vrei tu pentru par vopsit, gras, deteriorat, despicat. Cu toate astea mie mi se pare un sampon foarte bun, eu pe asta il folosesc!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde de ce tip de par vorbim-eu am folosit o multime de sampoane -momentan utilizez Wash&Go

| georgiana999 a răspuns:

Pentrul parul meu ( subtire ) cel mai bun este Aqua Light de la Pantene. Orice alt sampon ori imi face matreata ori mi-l usuca ( cele de la farmacie).

| Lorde92 a răspuns:

Folosesc cel de la Londa Professional(la un litru) e foarte bun. Dar daca as alege un sampon de market, l-as alege pe cel de la Johnson baby(vorbesc serios) iti lasa un par moale fara sa folosesti balsam happy

| Mariamitza a răspuns:

Eu folosesc Garnier naturals cu mange si floare de tiare. Are un pret accesibil, nu face matreata, ofera volum parului mai slab sa zic asa, nu deterioreaza parul, daca este tocit /etc il repara si din punctul meu de vedere mai creste putin parul happy.

| OnuOnulică a răspuns:

Buna,

Am mai multe preferinte nu ma pot opri doar la una laughing

1) Samponul cu argila verde

2)Samponul cu rozmarin

3)Sabal din gama Ducray

Bafta!