| BicolorBell;x a întrebat:

Din punctul vostru de vedere, care este cea mai buna meserie?

14 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Meseria de artist.

| Petronela a răspuns:

Cea care iti place si care ti se potriveste.

| ΔH a răspuns:

Cea mai buna meserie, este aia la care te pricepi cel mai bine.

| vigome a răspuns:

Felicitari Roxy ai perfecta dreptate. Numai bine!

| roxy_2350 a răspuns:

Meseria cea mai buna este aceea pe care o faci cu drag si din placere, la care te pricepi. Atunci cand faci ce iti place nu ti se pare greu. Meseria cea mai buna e cea aleasa de tine.

| George1510 a răspuns:

Bagator de seama big grin

| Bubu a răspuns:

Fiecare face ce stie mai bine. Poate pentru o persoana munca p care o face este cea mai buna pentru el, chiar daca altii nu o considera asa happy

| Elly007 a răspuns:

Medic. e banos smugbig grin. oricum trebuie sa faci ceva care iti place si la care te pricepi :d

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Meseria de muzician insa nu toti au talnentul asta.(eu da) tongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Prezentator la Top Gear, mai ales daca iti plac masinile

| Miha1308 a răspuns:

Nu cred ca exista cea mai buna meserie.Fiecare ar trebui sa faca ceea ce ii place si sa lucreze in domeniul care i se potrivestewinking

| sincer a răspuns:

Cu studii medii (Liceu - Profesionala) electrician, sofer, instalator si cu studii superioare (Facultate) daca ai urma dreptul ar fi avocat, inginer proiectare si ar mai fi ceva Preot.

| alandala a răspuns:

La care te pricepi?

| evelin_1888 a răspuns:

Visul meu este sa ajung designer vestimentar si cred ca este o meserie frumoasa.nu exista meseria cea mai buna, exista doar meseria cea mai buna pentru tine. daca vrei sa iti alegi o meserie este bine sa ti cont de calitatile tale, de talentele tale si de ceea ce iti place.bafta:*