| KidCuFitse a întrebat:

Care stiti daca exista in Targu - Jiu un magazin ce vinde extensii din par natural, sau ma rog daca exista!? Urgent! big grin Funda! :*

5 răspunsuri:
| afrodita3333 a răspuns:

Nu cred ca exista, de obicei extensiile se comanda de pe net sau te poti duce la un saon mai scump si iti comanda ei daca fac astfel de comenzi

| KidCuFitse explică (pentru afrodita3333):

Pe internet am vazut, dar nu stiu daca intr-adevar sunt din par natural ...Mersi oricum.

| GeorGEBlaCKRidER a răspuns (pentru KidCuFitse):

Incearca la frizerii sau coafor.La noi in Satu Mare vad foarte multe anunturi de genu "cumparam par de la 30 cm natural si 45 vopst". Trebe sa fie si pe acolo

| KidCuFitse explică (pentru GeorGEBlaCKRidER):

Mersii. :*

| GeorGEBlaCKRidER a răspuns (pentru KidCuFitse):

Cu mare placerewinking :* :* :*