| Azazea a întrebat:

Stiti vreo-un magazin/shop sau pe cineva care vinde extensii din par natural in Iasi? Nu gasesc nimic pe Google, poate am noroc aici. Multumesc.

2 răspunsuri:
| DumitruS a răspuns:

Exista, uite aici un magazin, divisima: https://goo.gl/qVUG7u

| Azazea explică (pentru DumitruS):

Tocmai de aia vreau un magazin/site din Iasi, mi-am facut comanda online fix de pe divisima, si nu am fost deloc multumita, am returnat pachetul, mi-ar place sa le vad inainte sa le cumpar...dar desi caut de cateva zile ceva in Iasi(sunt din Iasi) nu gasesc nimic