| popandreea98 a întrebat:

happy Care sunt cele mai bune creme antiacnee? (pentru fata )

8 răspunsuri:
| benny a răspuns:

Sapunul de casa face minuni

| Etelca a răspuns:

Buna!
Foloseste crema cu pelin, se gaseste in plafare.
Pa, pa! :*

| ascovit a răspuns:

1) crema hidratanta de la Vichy normaderm, aprox 84 lei
2) crema hidratanta de la Clinique, Anti-Belmish solutions, aprox 114 lei
3) crema de zi de la Help Net, Deuteria, aprox 118, 75 lei
4) gelul de curatare de la Avene, Clenance gel, aprox 44, 80 lei
5) al-in-1 extra deep cleaning de la Nivea Visage, Pure effect, aprox 18, 45 lei
6) gelul cu actiune profunda de la Oriflame, pure skin spot sos, aprox 12, 99 lei
7) roll-onul purifiant de la Solution Express, urgence spots, aprox 21 lei
8) serum concentrat de la eucerin, dermopurifyer, aprox 65 lei
9) crema ultra-activa de la Gerovital plant, stop acnee, aprox. 9.58 lei
10) tratamentul hidratant de la La Rocheposay, effaclar duo, aprox 60 lei
11) plasturii pentru neutralizarea cosurilor de la Yves rocher, pure system, aprox 42 lei

| OnuOnulică a răspuns:

Zineryt

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună!
Lasă cremele, îţi fac mai mult rău decât bine!
Îţi recomand să foloseşti mai bine o mască pe bază de acid salicilic, sau dacă nu tinctura de propolis dă rezultate foarte bune, foloseşte săpunul cu sulf, usucă coşurile.
Te pup!

| LexaHD a răspuns:

1. Retina A - 14 lei.
2. Smooderm - 12 lei
3. Brevoxyl - 30 lei
4. Zineryt - 32 lei
5. Skinoren - 33 lei
6. Apa florala BIO de menta - 18, 50 lei
7. GLYCON Antiacnee - nu stiu pretul.

| Angel1237 a răspuns:

Incearca zineryt e foarte bun. Funda?

| OneDirection2010 a răspuns:

Du-te la dermatolog si el iti va recomanda cremele. Depinde de tenul fiecarei persoane! Eu am Skinoren si e destul de buna, si Bioderma Gel Sebum