| WithoutName123456789 a întrebat:

A folosit cineva fiolele antiacnee de la Gerovital? Daca da, sunt bune de ceva?

3 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Dacă ai acnee du-te la medic nu mai încerca toate prostiile de pe piață că doar îți pierzi banii

| WithoutName123456789 explică (pentru Adry05):

Mi-am pierdut banii in ultimele 11 luni pe tratamentele dermatologice primite.Arat exact ca inainte sa incep tratamentul.

| Adry05 a răspuns (pentru WithoutName123456789):

Du-te la un medic bun, după recomandări, sunt foarte mulți dermatologi slabi dar și să iei creme de capu tău e mult mai rău decât ce-ți dau ei