| crazypretty a întrebat:

Ce imi puteti spune despre pastilele antiacnee "Acneon"de la Walmarkt? Sunt bune sau nu? Tin sa mentionez ca ma intereseaza doar solutii interne deorece acestea trateaza problema din interior

2 răspunsuri:
| Naяutσ a răspuns:

Mai bine ai lasa cosurile sa treaca de la sine, decat sa te imbulbi cu pastile.

| crazypretty explică (pentru Naяutσ):

Da dar. Din cate am citit sunt pastile naturale si nu trec deloc de la sie sa nu mai zic ca daca le la in pace imi raman urme pe fata