| Just4love a întrebat:

Ce ar trebui sa folosesc pentru cosuri ceva natural...nu vreau raspunsuri gen crema multumesc... fundita

Răspuns Câştigător
| FallenRichard a răspuns:

Am vazut ceva la dr. Oz, dar eu n-am incercat fiindca n-am probleme.deci nu stiu daca chiar e bun,deci o masca din struguri si faina,au antioxidanti si putere exfolianta, sper sa te ajute.Ah, trebuie s-o lasi pe fata 10 min., si apoi te speli, succes!

8 răspunsuri:
| NinaY a răspuns:

Te speli pe fata cu dove ca sa curete, sau daca nu, si mai bine si e bun si pentru punctele negre, malai. Dupa aceea faci saramura big grin ( apa cu multa sareee happy Si te dai pe locurile cu cosuri. Lasi sa se usuce bineeee si te clatesti. sarea usuca cosurile si malaiul curata tenul happy

| FlorentinaC a răspuns:

Eu am incercat cu petale de crin alb puse la macerat in spirt.Si ma dadeam cu spirtul acela, dimineata si seara, demachiata.Am avut rezultate vizibile. La ceva timp, poti schimba petalele pentru ca spirtul extrage tot din ele. Incearca, merita!

| Addiction a răspuns:

Bună.
Încearcă să bei cît mai multa apă să cureţe infecţia de coşuri. Şi încă un sfat să nu le spargi pentru că se îmulţesc şi doar agravezi situaţia.
Pa, pa.

| cannabiss6 a răspuns:

Degete.

Răspuns utilizator avertizat
| ScumpikAlyssa a răspuns:

Spale-te pe fata cu Dove, si cu ceai de musetel in fiecare zi, eu asa am facut si m-a ajutat...

| Oanusca a răspuns:

Poti folosi un cub de geata invelit intr-o batista ca sa ti se usuce.

| VreauSaAjut a răspuns:

Te dai cu miere pe fata lasi putin si apoi te cureti cu apa calda, faci asta o data pe saptamana, sau cu aloe vera, rupi frunza si cu zeama aia te dai pe fata apoi tot asa te cureti.
Pa, Pa.wave