| anonim_4396 a întrebat:

Ce crema ar fi buna impotriva cosurilor de pe fata? Merci :*

6 răspunsuri:
| BiuL a răspuns:

Eu zic sa mergi la dermatolog, daca ai trimitere de la medicul de familie, e gratuit. Eu aveam un fel de cosuri, doar pe frunte, mi-a dat o reteta, am folosit crema 3 -4 zile si deja imi disparusera cosurile aproape in totalitate.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Paii exista un gel de la garniel foarte bun pe mine m-a ajutat foarte mult.
Dar nu poti s-al cumperi aici in tara asa ca iti recomand Retina crema si eryfluid solutie cumanata tot asa foarte buna... Sper ca te-am ajutat funda?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Http://didiglamour.blogspot.ro/2012/07/despre-zineryt-fara-perdea.html Zineryt clar nu, cea mai eficienta si rapida mi se pare Ivatherm Akne-Syt, costa 46 lei. Se gaseste in farmacie.

| Kazumi a răspuns:

Este o crema foarte buna in 2 zile iti dispar aproape toate cosurile se numeste Lara la sticluta e un fel de lichid de fapt si dupa parerea mea e cel mai bun si foarte ieftim costa maxim 7 lei eu dau cam 5 lei.

| MadiAlice a răspuns:

Este un tratament pentru acnee numit Zineryt.Il gasesti la farmacie.

| Marinamary95 a răspuns:

Nu mai incerca tot si felul de creme scumpe si fara folos...foloseste crema de galbenele, ea le usuca si disparhappy, sau iei un servetel si spirt, si iti trece garantat in cateva zilehappy