| Anonima_9977 a întrebat:

Considerati ca BREVOXIL sau SKINOREN crema sunt utile impotriva cosurilor?

7 răspunsuri:
mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Depinde mult de tenbig grin
In timp ce unii scapa de cosuri, alti nu...
Oricum merita o incercarebig grin

| Petronela a răspuns:

Cel mai bun e Zineryt dar si acestea 2 sunt bune.

| Turquoise a răspuns:

Daphappy eu cu ele am scapat de cosurilove struck. dar depinde de ten.

| Carmen_4357 a răspuns:

Hmmm.eu am folosit Zineryt si nu mai am probleme.Este destul de scump dar poti merge la medicul de familie si iti da reteta gratuita.

| Ioana :x a răspuns:

Eu am skinoren! la mine se vad rezultate si ma dau de doar 2 zile sper sa se vada rezultatele si de acum incolo big grin

| Ela_8933 a răspuns:

Posibil

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu, nicio crema nu face sa dispara cosurile. ele tot apar. Eu nu ma mai obosesc sa ma dau cu tot felul de creme. Mi-am dat seama ca nu are rost.