| MadalinaCumpanici a întrebat:

Ce culori de oje imi recomandati pentru vara asta merg la o nunta rochita e mov si machiajul este roz inchis

Răspuns Câştigător
6 răspunsuri:
| CarmenR a răspuns:

Iata cateva sugestii de manichiura http://www.karena.ro/......ut-de-2011

| SandraPhantomhive a răspuns:

Marfa raspuns Draagos laughing Ia-ti pantofi galbeni si unghiile albastre, ia-ti o cordeluta verde, bratari portocalii si cercei in culori curcubeubatting eyelashes O sa fii Skittlezbatting eyelashes

| Draagos a răspuns:

Rochie mov si machiaj roz?hee hee Sunt baiat si nu mi-as dori sa vad asa ceva! Eu zic sa iti faci unghiile galbene ...sa fii un curcubeu rolling on the floor S-au o pitzi laughing

| Draagos a răspuns:

S-au ai mai putea opta pentru. nunta emo...sa iei o rochie neagra.accesorii negre. unghiile neaparat negre.machiajul negru...si nu uita de accesorii sunt foarte importante.cordeluta,bratara,cercei tip potcoava daca gasesti

| MadalinaCumpanici explică:

Roz destul de inchis Dragoss! Nu sti sa citesti?
'