| uglyCORPSEbride a întrebat:

Buna TPU happy

Ce fel de rochie mi s-ar potrivi daca sunt "in forma de para"... stiti la ce ma refer laughing

Mentionez ca ar trebui sa o port la banchetul de clasa a 8-a.

Răspuns Câştigător
| chocopatri a răspuns:

Ar trebui sa iti iei o rochie care sa iti acopere ce nu iti place sa iasa la iveala, de obicei negru ajuta dar daca zici ca e pentru banchet atunci ti-ar trebui o pata de culoare
. Rochia sa arate bine in combinatie cu parul ochii si machiajul tau.Iar daca rochia este extravaganta incearca sa porti papuci "decenti"

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună!
Vezi ce găseşti aici,
http://www.rochiidebanchet2013.com/
Te pup!

| Scorpiel a răspuns:

Incearca o rochie sub forma de capsunawinking big grin