| TimpLiber a întrebat:

Hey, cam ce accesori sa-mi iau pentru o rochie albastra. am banchetul de clasa a VIII- a A, si am rochie albastra, dar nu stiu ce accesori sa port. Multumesc! big grin

Răspuns Câştigător
| andreeeaaa a răspuns:

Daca ai rochita albastra nu inseamna ca toate accesoriile trebuie sa fie albastre.hee hee in 2010 nu e la moda sa te asortezi in totalitate. daca ai pantofiori negrii iti poti lua o posetuta (gen plic) neagra. un inel mai mare care sa iasa in evidenta si. eventual cercei din argint cu cateva pietricele albastre. dar acum se poarta argintul.thinking este ceva mai finut.foarte bun pentru o fata.

5 răspunsuri:
| loricel a răspuns:

Depinde de modelul rochiei, de stilul tau, de mai multe.
Uite aici niste idei:
http://1.bp.blogspot.com/......ihanna.bmp
http://img.envy.ro/myset/img/s/72/640.jpg
http://img.envy.ro/myset/img/s/3409/640.jpg
Stiu ca unele rochii nu sunt albastre, dar te poti orienta in legatura cu accesoriile.

| dulcik a răspuns:

Eu una as purta niste accesori auri sau arginti care sa aiba o piatra albastra.Desi acum depinde si de rochie.

| tia a răspuns:

Pai depinde de modelul rochiei, de pantofii care ii iei, de coafura. Incearcasa fii catmai simpla si naturala, asta da bine intotdeaunahappy. Bafta! si distractie placuta la banchet happy

| elena_3451 a răspuns:

Uite iti las id meu si iti spun pe mess elenaloveyou98

| iullyka a răspuns:

Poi ...Pantofi[albastrii] si o posetutza mica albastra.plus un colier tot albastru. si o bratara potrivitalove struck.