| Onissy a întrebat:

Ce haine pentru scoala sunt la moda si unde le gasesc? Dau funda pentru cel mai bun raspuns!

Răspuns Câştigător
| H3Lp3r1 a răspuns:

Salut Onissy, In ultima vreme la mine la scoala, am observat ca din ce in ce mai multi, poarta haine negre, blugi lasati in jos cu niste zgarieturi pe la genunchi, bluza neagra cu gluga, pantofi (culoarea alb, negrii cei mai multi poarta pantofi din aceia pentru skateboard sunt f smecheri sunt ca niste botosei dar arata super misto) si daca te intereseaza freza este lasata pe o parte a ochiluli.
Sper ca te-am ajutat.
cu drag H3Lp3r1

2 răspunsuri:
| flory4you a răspuns:

Pai le poti gasi la mall, tako, starshiner
fundita?

| MarianRaul a răspuns:

Salut Onissy. Nu stiu ce fel de haine iti cauti, dar daca ai nevoie de ceva sport iti recomand http://www.adidasi-haine-online.ro/. Imi cumpar de aici de multa vreme si sunt haine de calitate. Astept un mesaj, cu o parere despre magazin. Sper sa-ti fie de folos!