| anonim_4396 a întrebat:

Buna TPU!
Ce parere aveti de vopseaua de par Advance Techniques de la Avon?

Răspuns Câştigător
| Violleta2022 a răspuns:

Este de cea mai proasta calitate ca si ojele si make-upurile lor.

4 răspunsuri:
| ionicabubulina112112 a răspuns:

Eu una ma inteleg super bine cu produsele de la avon.

| liliana77any a răspuns (pentru Violleta2022):

Tu ce produse folosesti/recomanzi?

| Violleta2022 a răspuns (pentru liliana77any):

Eu folosesc L'oreal si sunt foarte multumita.

| Violleta2022 a răspuns:

Produsele Avon sunt de cea mai proasta caliatte deoarece nu se pune accent pe calitatea produsului ci pe formarea retelei, plata membrului si comisionale care se platesc tuturor din retea.
Practic este o retea MLM (multilevel marketing) care strange bani si bonusuri pentru membri ei si ofera produse foarte slabe calitativ, ca sa vanda ceva sis a atraga clientul, fara de care nu ar putea face atat de multi ani cat fac ei acum.
Daca vrei produse de calitate, nu cumpara niciodata de la Avon, Oriflame sau alte MLM-uri!