| byby_7642 a întrebat:

Mi-am cumparat o masca de la kallos cu placenta si as vrea sa stiu o data la cat timp este bine sa o folosesti.multumesc anticipat

Răspuns Câştigător
| biankaby a răspuns:

Masca kallos nu este una extraordinara dar mai buna decat altele. Eu o foloseam saptamanal, doar ca trebuie sa stai jumatate de ora cu ea pe par si cum un prosop umed(apa aproape fierbinte`la un salon mi s-a spus) si bineinteles ea trebuie clatita foarte bine in caz contrar, dupa ce ti se usuca parul o sa-l simti murdar, uns. Eu momentan folosesc elselve rosu si sincer iti spun e cea mai buna masca de pana acum. Merita sa o incerci! e putin mai scumpa decat kallos dar iti ajunge cam o luna depinde de lungimea parului, oricum nu trebuie pusa mult. Sa nu crezi cumva ca are mai mare efect daca pui un pumn, Aiurea! e aceiasi chestie. Sper ca te-am ajutat cu ceva mie mi-a fost de folostongue sa ai o zi cat mai placura!

5 răspunsuri:
| zeenath a răspuns:

Eu am folosit-o cea in ambalaj verde de kallos, celalate nu mi-au fost bune pentru parul meu! Am folosit-o de 2 ori /saptamana timp de mai bine de 6 luni, ca si tratament! Mi-am ars parul rau de tot cu decolorant pudra pentru par, mi l-a uscat groaznic si mi-a picat mult par! Sincera sa fiu, credeam ca rama fara par, mi se vedea scalpul! Dupa 6 luni, parul meu si-a revenit, fiind mult mai hidratat si incepea sa nu imi mai cada parul! E drept ca experienta asta nasoala am avut-o acum 7-8 ani!rolling on the floor De atunci sunt foarte atenta ce produse folosesc!winking Bafta!

| lays a răspuns:

Am si eu si o folosesc de 2 ori pe saptamana pentru ca imi intindeam parul zilnic si acum e foarte ars.si cand o folosesc imi face un par superb.as folosi-o si mai des dar sufoc saracu' par si dup-aia o sa am de tras cu ellaughing. mai e una buna.dove albastra

| NoNameToday a răspuns:

Pai o data pe saptamana.
Am si eu, dar nu e buna de nimic.Cand ma dau cu ea imi cade parulstraight face. si expirata nu estraight face

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am si eu dar nu prea imi place pentru ca ramane parul ciudat...tre sa ma clatesc cu o tona de apa si dupa ce termin sa ma clatesc adun o mana de par.

| evyyy30 a răspuns:

Byby, am si eu masca de la kallos cu placenta si o folosesc saptamanal, oriqm chiar daca o folosesti mai des nu distruge parul(in orice caz e f buna)...