| chiftelutacrocanta a întrebat:

Buna TPU ce parere aveti despre parfumul aqua di gio? este el intens? l-a mai folosit careva dintre voi? daca nu ce parfum puternic imi recomandati?

3 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| kiri11 a răspuns:

De obicei aqa di gio este indicat barbatilor de peste 30 de ani. Acum bine înteles poate fi folosit de oricine happy. Mirosul este foarte placut si persistent.

| Rainmaker a răspuns:

Buna Ahmed!
De ziua mea, sora-mea mi-a facut cadou o sticluta de Aqua di Gio.Am legumit din ea multe luni (cate un puf -doua pe zi) si declar cu mana pe inima ca miroase grozav.Dar, mai intens decat el este Tandre poisson de la Christian Dior.